Спортивное оборудование на Волыни Яндекс.Метрика
 

Із пасовища для кіз – в сучасний стадіон: саме таке перевтілення відбулося в селі Княгининок за рік часу.

Завершальні роботи на будівництві оглянув Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який прибув на Волинь, і наголосив, що це приклад для інших областей
.

Голова Княгинівської ОТГ Олена Твердохліб розповідає, що торік розраховували на державну підтримку, однак коли її не отримали, то не стали опускати руки, а, закотивши рукави, взялися самі реалізовувати проект.

«Шкільний стадіон був у непридатному стані й нам потрібен був новий. Тому вирішили зробити такий, який буде використовувати вся громада».

Стадіон універсальний, тут одразу можуть займатися 3 команди: з футболу, волейболу та баскетболу. А ще є смуга з перешкодами, для стрибків у довжину, різноманітний спортивний інвентар тощо. 

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зауважив, що волиняни показують приклад багатьом областям, як потужно треба розвивати спортивну інфраструктуру в регіоні.

«Такі стадіони - це свідчення того, що в Україні реально відбуваються ефективні кроки для відродження спортивної інфраструктури, адже за роки незалежності не було до цього комплексного підходу, лише певні точкові моменти, зокрема до «Євро 2012».


За таких умов, діти будуть не лише ганяти на велосипедах, а й займатимуться фізичними тренуваннями, гратимуть в спортігри, будуть здоровими та інтелектуально розвиненими», - наголосив Жданов.